Intensywne szkolenia w Biurze Rachunkowym “DEBET” Sp. z o.o.

Intensywne szkolenia
Z radością chcemy podzielić się z Wami ważnymi wydarzeniami, które miały miejsce niedawno w naszym biurze. Odbyliśmy intensywne szkolenia, które były poświęcone podnoszeniu naszych umiejętności i doskonaleniu wiedzy.
Cieszymy się, że mieliśmy możliwość wysłuchania wybitnych ekspertów z dziedzin, którzy podzielili się z nami swoim bogatym doświadczeniem i przekazali nam wiele wartościowych informacji. Tematy poruszane podczas szkoleń obejmowały następujące tematy: SK i SKA w nowej rzeczywistości podatkowej, CIT Estoński, Ustalanie właściwego ustawodawstwa i wydawanie zaświadczeń A1, Czas pracy, nieobecności chorobowe, potrącenia z wynagrodzeń, umowy cywilnoprawne, Slim VAT 3.
To dla nas niezwykle ważne, że dbamy o nasz rozwój, aby być na bieżąco z najnowszymi trendami i najlepszymi praktykami w naszej branży. Szkolenie pozwoliło nam jeszcze bardziej wzmocnić nasze kompetencje i lepiej sprostać potrzebom naszych klientów.
Nie możemy się doczekać, aby wykorzystać zdobytą wiedzę i umiejętności, aby jeszcze lepiej służyć naszym klientom. Jesteśmy dumni z naszego zespołu i dumni z osiągnięć, jakie wspólnie odnosimy.
Bądźcie z nami, aby być na bieżąco z naszymi aktualnościami i sukcesami. Dziękujemy za wsparcie i zaufanie!