Promocje

PROMOCJE

NOWY KLIENT Z „Deklaracją współpracy”

Dla nowych klientów którzy podpiszą z nami umowę oraz zadeklarują że dotarli do nas ponieważ dostali deklarację współpracy oferujemy 1 miesiąc z 50% rabatem od stawki ustalonej w umowie !!!!

POLEĆ NAS ZNAJOMYM

Oferta skierowana do naszych dotychczasowych klientów, za KAŻDEGO klienta, któremu PAŃSTWO polecą nasze biuro i z którym podpiszemy umowę na stałą współpracę dostaną Państwo od nas 1 miesiąc obsługi za symboliczną złotówkę lub jednomiesięczny rabat o wartości 1 m-c nowo podpisanej umowy !!!!

NOWA FIRMA

Oferta skierowana do nowo powstających podmiotów, by zmniejszyć ich koszty w fazie początkowej proponujemy w okresie 2 miesięcy rabaty nawet do 50% od ustalonej stawki stałej obsługi w zależności od zakresu i rozmiaru planowanej działalności !!!

REFORMA

Chcą Państwo zmienić pracę działu księgowego, usprawnić, zreformować, zapraszamy do współpracy. Proponujemy nie tylko kompleksową analizę i wdrożenie niezbędnych zmian, ale także bieżący nadzór w Państwa siedzibie. Ponadto po podpisaniu umowy stałej obsługi oferujemy wykonanie usług konsultingowych i wdrożeniowych uwzględniając do 40% rabatu przez kolejne dwa miesiące.

ZALEGŁOŚCI

Problemy z zaległościami, proponujemy wyprowadzenie zaległości nawet z 30% rabatem, jeśli podpiszą Państwo z nami stałą umowę współpracy.

Materiały

Poniżej zamieszczamy linki do materiałów, które dla Państwa przygotowaliśmy.

Linki

  • Zbiór odnośników do najbardziej przydatnych z punktu widzenia przedsiębiorcy materiałów w internecie.
  • Czytaj dalej...

Biuletyn

  • Wszyscy nasi klienci otrzymują regularnie wydawane czaspopismo, zawierające szereg ważnych i ciekawych informacji.
  • Czytaj dalej...

Outsourcing

  • Sprawdź, dlaczego powierzenie swojej księgowości profesjonalnemu biuru rachunkowego daje same korzyści.
  • Czytaj dalej...

10 zasad

  • Poznaj 10 najważniejszych zasad, które powinny regulować współpracę między Tobą, a biurem rachunkowym.
  • Czytaj dalej...